تبلیغات
سانتا گرافیک
سانتا گرافیک
گرافیک, طراحی گرافیک, گرافیک محیطی, طرح گرافیکی,تصاویر گرافیک, مقالات گرافیک,تبلیغات خلاق, آموزش فتوشاپ,گرافیک کامپیوتری,گرافیک


با سلام خدمت همه دوستان عزیز و هنر دوستان.در تاریخ  1390/09/04  روز جمعه همایش و جشنواره ای به نام  "هل اتی" به منظور بزرگداشت و قدر دانی از هنرمند محبوب و پیشکسوت برجسته خوشنویسی ایران  استاد شمس الدین ابوالوفا حسینی در کاشان برگزار میگردد.نمایشگاهی هم از آثار خوشنویسی هنرمندان و اساتید برتر کشور در همان مکان دایر میباشد.بنده حقیر افتخار میکنم که  از شاگردان استاد حسینی هستم و این استاد بزرگ نه تنها در خوشنویسی بلکه در رفتار و منش و اخلاق بی نظیر بوده و در میان هنرمندان زبانزد است و همیشه محبوب دلهای ما است.خداوند به ایشان عمر طولانی و با عزت عنایت بفرماید.آمین.

در ادامه مطلب چند خطی از بیوگرافی ایشان را که از زبان خودشان نقل شده میخوانیم.
 • نام: شمس الدین ابوالوفا

  نام خانوادگی: حسینی

  متولد سال 1327 شهرکرد

  اساتید: مرحوم استاد حبیب ا... فضائلی، استاد نصر ا... معین، مرحوم استاد فرادی و بعد از دوره ممتاز از روی خطوط مرحوم میرزا محمدرضا کلهر و مرحوم عماد الکتاب.

  کسب مدرک ممتاز در سال 1358 و جزو اولین کسانی هستم که در اصفهان مدرک ممتاز را اخذ نموده ام.

  در اغلب جشنواره ها در قسمت اساتید شرکت نموده ام و بیشتر داوری این جشنواره ها را بر عهده داشته ام. پنج نمایشگاه انفرادی برگزار نمودم و در تمام نمایشگاههای جمعی انجمن خوشنویسان ایران و اصفهان از سال 1358 به بعد در داخل و خارج از کشور شرکت داشته ام.

  خط تخصصی اینجانب خط نستعلیق و مرکز قلم بنده دو دانک (قلم چلیپایی) می باشد.

  توصیه اینجانب به هنرآموزان و خوشنویسان آن است که با توجه به پیشرفتهای علمی و فنی و تکنولوژیکی و در عصر انفجار اطلاعات به آنچه در صفحه مشق می بینند اکتفا نکنند و با استفاده از ابزارهای مدرن – نظیر اینترنت – دید وسیع تری نسبت به مقوله خط و خوشنویسی پیدا کنند.
موضوعات: تازه ها و اخبار،  معرفی هنرمندان، 
برچسب ها: شمس الدین ابوالوفا حسینی، بزرگداشت استاد شمس الدین ابوالوفا حسینی، ابوالوفا حسینی، جشنواره هل اتی،

نویسنده : علی
آخرین مطالب
هدف ما جمع آوری کلیه ملزومات و اطلاعات مربوط به هنر گرافیک از مقالات گرفته تا سورس های متنوع گرافیکی به صورت یکجا و با کیفیتی بالا است.در صورت تمایل به حمایت از ما میتوانید وبلاگ ما رو با عنوان "سانتا گرافیک" لینک کنید.

شبکه های اجتماعی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در باره وجود لوگوهای آزار دهنده متعلق به سایتهای ایرانی روی تصاویر هنری و گرافیکی..؟
درج آگهی
خبرنامه
محصولات برتر
ابر برچسب ها

هنرهای تجسمی

هنرهای تجسمی

هنرهای تجسمی

هنرهای تجسمی