تبلیغات
سانتا گرافیک
سانتا گرافیک
گرافیک, طراحی گرافیک, گرافیک محیطی, طرح گرافیکی,تصاویر گرافیک, مقالات گرافیک,تبلیغات خلاق, آموزش فتوشاپ,گرافیک کامپیوتری,گرافیک


مرتبه
تاریخ : 1391/06/2

بسته بندی چای


شرکت Sigpack Systems که از فناوری شرکت بسته بندی Bosch استفاده می کند با همکاری شرکت Bistrozucker سیستم یکپارچه جدیدی را برای ارائه چای در استیک پک ایجاد کرده است.

این سیستم قادر به تولید  استیک پک های سوراخدار و بسته بندی آنها در Pull Pack یا به شکل مرسوم Flow Wrap است. به کارگیری توأم استیک پک سوراخدار باPull Pack  نتیجه شراکت شرکتهای بسته بندی آلکان و Bistrozucker بوده است. این راهکار توسط مؤسسه Sigpack Systems توسعه یافته است. قابلیت ویژه بسته بندی در Pull Pack امکان باز کردن سریع ، دقیق و بیرون ریختن تر و تمیز محتویات درون Pull Pack است. مصرف کننده بخش بلندتر محصول را با یک دست نگه داشته و با دست دیگر بالچه کوچک تعبیه شده روی مهر و موم قسمت کوتاهتر را در جهت مخالف می کشد. هر دوی این بسته بندی ها یعنی استیک پک و Pull Pack ضامن ماندگاری طعم محصول و کیفیت بالای آن است. هدف از این ادغام جایگزین کردن چای کیسه ای متداول با محصولی متناسب زندگی مدرن است که راحتی بیشتری برای مصرف کننده به همراه داشته باشد. دو شرکت مذکور با همکاری شرکت آلکان که تولید کننده فویل است فویلی ارتجاعی(Springback)  را تولید کرده اند که بعد از پر شدن به فرم استوانه ای درمی آید.

فویل ارتجاعی دارای تأییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا FDA است و اساس تولید آن نوعی فرایند  سوراخ کاری (روی ورق فلزی) است. استیک پک محتوی چای که با نام tpod نیز شناخته می شود جایگزین چای کیسه ای مرسوم می شود علاوه بر آن برای هم زدن نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

Sigpack Systems دستگاهی برای تولید و پر کردن استیک پک سوراخدار و دستگاهی دیگر برای بسته بندی ثانویه tpod ساخته است. خط تولید این شرکت مطابق با نیازهای مشتریان اختصاصی شرکت Bistrozucker راه اندازی شده است.

تلاش مشترک سه شرکت Sigpack Systems ، بسته بندی آلکان و Bistrozucker روشی مدرن و کارآمد را به شرکت هایی که مایلند ایده های خلاقانه را به راه کاری قابل عرضه در بازار بدل کنند نشان داده است.

توضیح: استیک پک نوعی بسته کاغذی کشیده و کوچک متشکل از دو لایه است که این دو لایه در دو سر انتهایی بسته روی هم پرس شده اند. استیک پک هم اکنون در بسته بندی شکلات و انواع پودر ها کاربرد فراوان دارد.


موضوعات: مطالب جالب و خواندنی،  ایده های خلاق،  بسته بندی، 
برچسب ها: بسته بندی، بته بندی خلاق، روشی خلاق در بسته بندی،

نویسنده : علی
آخرین مطالب
هدف ما جمع آوری کلیه ملزومات و اطلاعات مربوط به هنر گرافیک از مقالات گرفته تا سورس های متنوع گرافیکی به صورت یکجا و با کیفیتی بالا است.در صورت تمایل به حمایت از ما میتوانید وبلاگ ما رو با عنوان "سانتا گرافیک" لینک کنید.

شبکه های اجتماعی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در باره وجود لوگوهای آزار دهنده متعلق به سایتهای ایرانی روی تصاویر هنری و گرافیکی..؟
درج آگهی
خبرنامه
محصولات برتر
ابر برچسب ها

هنرهای تجسمی

هنرهای تجسمی

هنرهای تجسمی

هنرهای تجسمی